Wyniki zawodów wędkarskich o Puchar Dziekana WL SGGW w Warszawie

W sobotę, 12 października br., na wodach Rolniczego Zakładu Doświadczalnego SGGW w Żelaznej odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Dziekana WL SGGW w Warszawie.

W zawodach uczestniczyło 13 zawodników, którzy reprezentowali Leśny Zakład Doświadczalny w Rogowie, Instytut Nauk Leśnych, Wydział Leśny oraz Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej. Wyżowa, niemal bezchmurna pogoda dopisała i oprócz wędkarskich zmagań można było delektować się pięknem polskiej jesieni (np. oglądać pająki na nitkach babiego lata uprawiające kitesurfing po gładkiej powierzchni zbiornika).

I miejsce (3,03 kg. złowionych ryb) zajął Kol. Sławomir Pramka (przedstawiciel LZD),
II miejsce zajął Kol. Bartosz Sobieski (student WL) z wynikiem 2,91 kg.,
a III miejsce zajął Kol. Bartosz Góra (przedstawiciel LZD) z wynikiem 2,83 kg.
Najcięższą rybą był karp Kol. Sławomira Pramki i ważył 3,03 kg.

Ogółem zawodnicy złowili ponad 14 kg ryb. Oprócz karasiów i karpi, w siatkach znalazły się: leszcze, jazie i sandacz.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za skuteczne wędkowanie, kibiców za wytrwały doping i sędziów (Kol. Henryk Szeligowski – sędzia główny oraz Kol. Marek Sławski – sędzia pomocniczy) za precyzyjne pomiary okraszone bezpośrednimi relacjami z poszczególnych stanowisk.

Jednocześnie Kol. Marek Sławski reprezentujący Studenckie Koło Fotografii SGGW, całość spotkania udokumentował pięknymi zdjęciami.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek oraz za relaksujące spotkanie, regenerujące stracone podczas zawodów siły, które to odbyło się na terenie LZD w Rogowie. Panu Dyrektorowi Pawłowi Wołoszynowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie na zawody pięknie położonego zbiornika wodnego i bardzo miłą i przyjazną atmosferę w przed, w trakcie, jak i po zawodach.

Do zobaczenia w wiosennej edycji zawodów, tym razem o puchar Dyrektora LZD w Rogowie.