Wizyta w Instytucie prof. Bahadir Cagri BAYRAM

Prof. dr. Bahadır Çağrı BAYRAM w ramach Erasmus Teaching Course odwiedził Instytut Nauk Leśnych SGGW w Warszawie, kierowany przez prof. Romana WÓJCIKA i prof. Emilię JANECZKO.

Spotkanie odbyło się w dniach 21-25 maja 2023 r. dzięki programowi Erasmus Academic Personnel Ders Verme Hareketliliği.

Studenci studiów licencjackich i magisterskich zostali zapoznani z metodami stosowanymi w wielokryterialnych procesach podejmowania decyzji w leśnictwie i przemyśle leśnym Ülkemiz na Wydziale Leśnym w Turcji oraz na Wydziale Leśnym i Leśnym Uniwersytecie Kastamonu.

W ramach mobilności prof. dr. Bahadır Çağrı BAYRAM, prof. dr hab. Tadeusz MOSKALIK, dr inż. Michał ORZECHOWSKI i mgr inż. Grzegorz WASILEWSKI zaplanowali przyszłe prace, które będą wspólnie realizowane.

Więcej informacji na stronie: LINK