Wyniki zawodów wędkarskich o Puchar Dyrektora LZD w Rogowie

W sobotę, 7 maja, w Gospodarstwie Rybackim „Chociw” odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dyrektora LZD w Rogowie. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników, którzy reprezentowali Leśny Zakład Doświadczalny w Rogowie, Instytut Nauk Leśnych oraz Wydział Leśny. Zamówiona wcześniej pogoda dopisała i oprócz wędkarskich zmagań można było przyjąć wiosenną, czerwoną opaleniznę.

I miejsce (29,02kg. złowionych ryb) zajął Kol. Stanisław Pasiak (student WL)

II miejsce zajął Kol. Bogdan Brzeziecki (INL) z wynikiem 12,90 kg

III miejsce zajął Kol. Paweł Turyk (student WL) z wynikiem 10,94 kg

Najcięższą rybą był karp Kol. Andrzeja Frączaka i ważył 6,24 kg.

Oprócz licznych karpi, w siatkach znalazły się: karaś, jaź, okoń, sum i jesiotr.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za skuteczne wędkowanie, kibiców za wytrwały doping i sędziów

(Kol. Marek Sławski oraz Kol. Dariusz Anderwald)

za precyzyjne pomiary okraszone bezpośrednimi relacjami z poszczególnych stanowisk.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie i wręczenie cennych nagród i pamiątek oraz za relaksujące spotkanie, regenerujące stracone podczas zawodów siły, które to odbyło się pod wiatą koło DS. „Jodełka” w Rogowie.

Panu Andrzejowi Jakuszkowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie na zawody pięknie położonego zbiornika wodnego.

Do zobaczenia w jesiennej edycji zawodów, tym razem o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW.

Dodatkowe informacje i zdjęcia można znaleźć na LZD-owskim Facebook’u.